Dane kontaktowe

ZARZĄD

Witold Wańczyk - Prezes Zarządu, tel.: 17 862 99 19, witold.wanczyk@integral.igl.pl

Stanisław Pado - Wiceprezes Zarządu, tel.: 17 862 99 29, stanislaw. pado@integral.igl.pl


SEKRETARIAT

Magdalena Urban, tel.: 17 854 01 63 w. 21, 17 854 75 24, fax: 17 862 86 46, biuro@integral.igl.pl


DYREKTOR TECHNICZNY

Michał Wylaź, tel.: 17 862 97 29 w. 25, michal.wylaz@integral.igl.pl


DYREKTORZY KONTRAKTU

Andrzej Kłos, tel.: 17 862 97 29 w. 25, andrzej.klos@integral.igl.pl

Jarosław Szlęzak, tel.: 17 862 97 29 w. 25, jaroslaw.szlezak@integral.igl.pl


DYREKTOR FINANSOWY

Marek Szczepański, tel.: 17 854 01 63 w. 32, marek.szczepanski@integral.igl.pl


PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI

Jacek Gajda, tel.: 17 854 01 63 w. 30, jacek.gajda@integral.igl.pl

Ireneusz Maciołek, tel.: 17 854 01 63 w. 35, ireneusz.maciolek@integral.igl.pl

Aleksandra Drabicka, tel.: 17 854 01 63 w. 28, aleksandra.drabicka@integral.igl.pl

Grzegorz Szal, tel.: 17 854 01 63 w. 28, grzegorz.szal@integral.igl.pl


ZAOPATRZENIE

Wiesław Kaczor, tel.: 17 862 99 29 w. 26, 27, 34, wieslaw.kaczor@integral.igl.pl

Leszek Naja, tel.: 17 862 99 29 w. 26, 27, 34, leszek.naja@integral.igl.pl

Leszek Lewicki, tel.: 17 862 99 29 w. 26, 27, 34, leszek.lewicki@integral.igl.pl


KADRY

Anna Porada, tel.: 17 854 01 63 w. 22, fax: 17 854 75 24, anna.porada@integral.igl.pl


DZIAŁ ORGANIZACYJNO PRAWNY

Dariusz Pado, tel.: 17 864 23 45, integral@grupakancelarii.pl

Krzysztof Goryczka, tel.: 17 864 23 45, integral@grupakancelarii.pl


KSIĘGOWOŚĆ

Lucyna Gliwa, tel.: 17 862 99 29 w. 31, lucyna.gliwa@integral.igl.pl

Jadwiga Szcząchor, tel.: 17 862 99 29 w. 31, jadwiga.szczachor@integral.igl.pl

Krystyna Borek, tel.: 17 862 99 29 w. 31, krystyna.borek@integral.igl.pl


Pełnomocnik Dyr. ds Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem

Adam Parys, tel.: 17 854 01 63 w. 21, adam.parys@integral.igl.pl


BHP

Kamil Pliś, tel.: 17 854 01 63, kamil.plis@integral.igl.pl

r948u5